Objavljeno: 18. 02. 2019 - 2:27

NOVOST: POKLON KANDIDATIMA

Autoklub Bjelovar nagrađuje svakog svog polaznika autoškole sa paketom START članstvom u HAK-u nakon uspješnog završetka osposobljavanja u autoškoli.

Autoklub Bjelovar najstarije društvo u gradu takove vrste utemeljeno 1930.g. Od samog početka bavimo se obučavanjem kandidata za vozače pratimo, potičemo i ostvarujemo zaštitu interesa vozača u cestovnom prometu i motoriziranom turizmu.

U skladu sa zadanim ritmom i brzinom današnjeg vremena za većinu poslova vozačka dozvola je nešto što moraš imati. Gustoća i kompleksnost prometa veći je zalogaj nego prije, izuzetno je važno koliko ste sigurni u vožnji, tu izbor autoškole igra presudnu ulogu.

Autoklub Bjelovar je u svrhu prometne preventive i dodatne edukacije vozača audivizuelnom metodom učenja nabavio uz pomoć HAK-a simulator vožnje.

Glavna prednost ovog oblika vožnje je osposobljavanje kandidata u virtualnoj stvarnosti tako da im nestane strah od snalaženja u prostoru. Budući kandidati za vozače trebaju se sami uvjeriti u prednost obuke na simulatoru i obuke u stvarnoj životnoj situaciji.

Autoklub Bjelovar je na usluzi članovima i građanima svaki dan od ponedjeljka do petka u vremenu od 7,00 do 15,00 sati

Autoklubu Bjelovar kao udruga građana obavlja slijedeće djelatnosti:

• Autoškola (obučavanje kandidata za A, A1, A2, B, BE, C, CE kategorije)
  • Služba pomoći na cesti (0-24h)
  • Mehanička radionica za popravak i servisiranje vozila
  • Preventivni pregled vozila
  • Besplatna montaža, demontaža i balansiranje guma i još niz drugih pogodnosti
  • Osim ovih djelatnosti u sklopu kluba postoji služba članstva, gdje se možete učlaniti ili produžiti članstvo
  • Izdavanje Međunarodne vozačke dozvole
  • Izdavanje Dozvole za upravljanje tudim vozilom koje prelazi granicu RH